Тиждень знань з основ БЖД

03.11.2014

 

Тиждень знань з основ БЖД

 

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

під назвою

«Хто попереджений - той захищений»

«Швидше   всього   наздоганяє
та небезпека, яку зневажають»

                                  Публіцій Сір

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці молоді до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти студентів знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні  перед освітою.

З метою цілеспрямованої профілактичної роботи зі студентами в Університеті економіки і підприємництва з 27.10.2014 року до 31.10.2014 рокубув проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В рамках тижня були проведені такі заходи:

 1. Хмельницька міська бібліотека для юнацтва. Інформаційно-просвітницький захід на тему: «Твоя безпека залежить від твоєї поведінки».

 2. УЕП. Проведення виховних годин, бесід під час занять щодо принципів безпечної поведінки: на вулиці, в транспорті, при пожежі, землетрусі, побуті, заходів електробезпеки, а також самопомочі в різних небезпечних ситуаціях.

 3. УЕП. Перегляд тематичних фільмів.

 

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін

/ / / / / / / / /