11-12.11.2014р. відбулася Студентська наукова конференція

14.11.2014

Загальноуніверситетська студентська наукова конференція «Соціально-економічні аспекти сталого розвитку України»

  Подібні студентські наукові конференції проходять в Університеті економіки і підприємництва щороку. Цьогорічну дев'яту за ліком вступним словом відкрила голова організаційного комітету, проректор з наукової роботи Світлана Капітанець, а вітання від оргкомітету виголосив завідувач кафедри обліку, аудиту та фінансів Дмитро Хома. З приємністю відзначимо й те, що до учасників конференції з вітальним словом звернувся спеціально запрошений гість Чиж Віктор Іванович - завідувач інформаційно-комунікаційного сектору Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області. На наше запрошення щодо участі у конференції також відгукнулося керівництво Управління НБУ у Хмельницькій області, направивши на наукове зібрання Ларіоник Світлана Романівна, начальника відділу грошово-кредитної політики. Вона привітала молодих науковців та виступила з доповіддю про формування у громадян України вміння заощаджувати. 

  Найважливіші соціально-економічні питання в розрізі проблеми сталого розвитку України пропонувалось розглянути за такими напрямами конференції: актуальні проблеми обліку, аналізу та аудиту в Україні та шляхи їх вирішення; фінансово-кредитний механізм: стан та шляхи вдосконалення; сучасні проблеми і тенденції економіки та управління.

  У виступах промовців прозвучала низка актуальних проблем та пропозицій, які стосувались:загального військового податку та податкової політики загалом, проблем банківського регулювання та управління грошовими потоками, управління інвестиційними ризиками та особливостей обліку і оподаткування надання та отримання позик в іноземній валюті, впровадження інновацій на підприємствах та формування економічної безпеки регіону.

  Кращі доповідачі наукового заходу були відзначені грамотами. За результатами роботи Загальноуніверситетської студентської наукової конференції «Соціально-економічні аспекти сталого розвитку України» буде опубліковано збірник студентських наукових праць. Роботу конференції висвітлено на офіційних порталах Державної фіскальної служби України та Управління НБУ у Хмельницькій області, а також готується прес-реліз в черговий номер Міжнародного науково-виробничого журналу «Сталий розвиток економіки».

Проректор з наукової роботи

ФОТОЗВІТ

 

/ / / / / / / / /