Статистична оцінка соціально-економічного розвитку

 

 

21 травня 2015 року в рамках днів науки в Україні наш університет спільно з Хмельницьким університетом управління та права і Хмельницькою обласною організацією Спілки економістів України провели ХV Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку", яка проходить вже п’ятнадцятий рік поспіль і є помітним явищем інтеграції широкого кола науковців і фахівців-практиків України.

З вітальними словами до учасників конференції звернулись ректор УЕП Желавський О.Б., декан факультету управління та економіки ХУУП Ковтун І.Б., засновник та ідейний натхненник конференції, видатний вчений у галузі статистики, д.е.н., професор, професор кафедри математики, статистики та інформаційних технологій ХУУП Кулинич О.І. Також прозвучали вітальні слова від д.е.н., професора ХНУ Войнаренка М.П. та д.е.н., професора Університету ім. Лазарського у Варшаві, керівника Статистичного товариства в Варшаві Й. Оленського.

Робота конференції була запланована таким чином, щоб усі бажаючі змогли взяти участь у роботі секцій, обмінятися досвідом, оприлюднити результати досліджень. Варто відзначити актуальність та цікаві виступи наших науковців – к.е.н., проректора з навчальної роботи УЕП Нянька В.М., старшого викладача кафедри вищої математики та інформатики УЕППотапкіної Л.В.

Сподіваємось, що конференція сприятиме активізації впровадження результатів наукових розробок у практичну діяльність, посилить їх вплив на розвиток економіки України і підвищить якість економічної науки.

 

Проректор з наукової роботи,

 

Капітанець С.В.

/ / / / / / / / /