Зустрінь Польшу в свому місті

 

ЗУСТРІНЬ ПОЛЬЩУ В СВОЄМУ МІСТІ! 

З таким гаслом 22 вересня 2015р. завітала мобільна польська делегація Товариства «Інтеграція «Європа-Схід» (м. Кельце) у гості в Університет економіки і підприємництва. Метою такої інтерактивної зустрічі було донесення до студентського та викладацького загалу запрошення приєднатись до міжнародного проекту «PL+UA=EU. Польсько-українські зустрічі  на шляху до об’єднаної Європи».Під час зустрічі польська делегація провела цікаві презентації, вікторини та надала інформацію про можливості навчання у Польщі. Ректорат Університету економіки і підприємництва і керівник польської делегації – голова Товариства Кшиштоф Каліта домовились про активну співпрацю у межах проекту.

Загалом, ціллю проекту є промоція польської мови та знать про сучасну Польщу. Виїзні лекції з польської мови та культури, які відбулись протягом вересня, включили в себе 50 зустрічей у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях на тему історії Польщі, сучасної музики, а також презентацію можливостей навчання у Польщі.

Надалі проектом передбачені такі заходи:

- Організація закордонних практик і лідерських навчань в Кельце;

- Організація курсів польської мови;

- Організація виїзної школи польської мови;

- Підсумкова конференція «Мовні компетенції для професійного і соціального успіху в Європі» на базі Хмельницького національного університету.

Проект є співфінансованим в рамках конкурсу Міністерства Закордонних Справ РП «Співробітництво в галузі публічної дипломатії 2015» і реалізується Товариством «Інтеграція «Європа-Схід» з м. Кельце у співпраці з низкою українських партнерів.

 

Почесний патронат проекту здійснюють: Генеральний консул РП у Вінниці, Генеральний консул України в Кракові, Свєнтокшиський губернатор, Свєнтокшиський Маршалек, Келецький староста, мер міста Кельце. Медіа патронат: Газета «Słowo Polskie», портал slowopolskie.org та ТБ 33 канал в Хмельницькому.

/ / / / / / / / /