Українська культура

Привіт усім!

Маємо чудову новину, якою хотіли би поділитися з вами. Наша команда щойно здобула перемогу на квізі, організованому Молодіжною радою Хмельницького, за підтримки Управління молоді та спорту!

У рамках цього захоплюючого Фесту, студенти нашого міста змагалися в захоплюючому квізі "Українська культура". Було чудово бачити, як молодь проявила свої знання та любов до нашої унікальної культури.

Наш заклад продемонстрував неймовірну командну співпрацю та високу ерудицію. Студенти показали надзвичайну виваженість, відповідальність та стійкість у вирішенні завдань. Це свідчить про те, що вони не тільки навчаються на високому рівні, але й активно поглиблюють свої знання про українську культуру, що є дуже важливим для збереження наших національних традицій.

Висловлюємо щирі вітання всім студентам, які взяли участь і допомогли нам здобути перемогу! Ви всі - справжні герої, і ваші знання і пристрасть до української культури - джерело гордості для нас.

Дякуємо Молодіжній раді @mol.rada_khm, Управлінню молоді та спорту @molod_sport_khm та Молодіжному центру @youthcenterkhm за підтримку цього заходу. Саме завдяки вашій підтримці ми мали можливість взяти участь у такій захоплюючій подію для студентів міста.

Давайте відзначимо цю перемогу разом і продовжимо просувати нашу українську культуру, яка є надзвичайно цінною і унікальною. Нехай наша команда продовжує бути прикладом для інших і надихати наших колег до досягнення нових вершин.

Разом ми сильні! Вітаємо з перемогою!

/ / / / / / / / /