підготовчі курси

Університет економіки і підприємництва святкує 29 років з дня заснування.

Шановні викладачі, співробітники та студенти Університету економіки і підприємництва!

 

 

22 жовтня 2021 року Університет економіки і підприємництва святкує 29 років з дня заснування. Ми ровесники незалежності України і вже тривалий час впевнено крокуємо по освітній нові і продовжуємо надалі розвиватись, чим дуже пишаємось!!

Тож, від щирого серця вітаємо вас з нашим спільним святом! Сьогодні університет цілеспрямовано працює над реалізацією пріоритетів державної політики у сфері освіти, насамперед, забезпеченням доступу молоді до якісної вищої освіти, створенням умов для всебічного гармонійного розвитку особистості.
З нагоди Дня народження Університету економіки і підприємництва  бажаємо усім родинного щастя, добра, натхненного наукового і творчого пошуку, успіхів у всіх добрих справах і починаннях, любові до обраної професії, плідної праці на благо розвитку нашого університету та рідної України!

Хай кожен день, проведений в улюбленому університеті, наповнює серце натхненням, хай завжди у вас знаходяться сили і впевненість для підкорення намічених вершин. Чудових вам можливостей і щасливих миттєвостей, цікавих подій і плідної роботи, веселих посмішок і вірних друзів!

/ / / / / / / / /