Всесвітній день вишиванки.

Всесвітній день вишиванки – одне з найулюбленіших свят українців! Його святкують щорічно у третій четвер травня.

 

 

У цьому році, 20 травня, відзначаємо ювілейний 15-ий День вишиванки.  Коридори й аудиторії університету зарясніли яскравими барвами. Всесвітній день вишиванки відзначили студенти, викладачі та співробітники УЕП. День вишиванки є одним із яскравих символів української культури. Університет  долучився до цього свята, тому що одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

Вишиванка сьогодні – не просто тренд, не просто найзатребуваніший предмет гардеробу, вишиванка – це символ, який єднає українців у всьому світі.  У 50 країнах світу люди підтримали День вишиванки, який народився 15 років тому з невеличкої студентської ініціативи. Об’єднує їх усіх те, що вишиванка, незалежно від  кольору і стилю, завжди у моді!

Упродовж дня студенти і працівники не лише демонстрували колегам свої вишиванки, а й радо поділилися своїми світлинами у соціальних мережах, відтак частину цих фото ми зібрали для Вас.

 

/ / / / / / / / /