ВИКЛАДАЧІ УНІВЕРСИТЕТУ СТАЛИ АКТИВНИМИ УЧАСНИКАМИ ТРЕНІНГУ З РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

ВИКЛАДАЧІ УНІВЕРСИТЕТУ СТАЛИ АКТИВНИМИ УЧАСНИКАМИ ТРЕНІНГУ З РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

20 вересня 2018 року у приміщенні Хмельницької обласної державної адміністрації відбувся навчальний тренінг з розвитку громадянського суспільства на тему «Як зареєструвати громадську організацію». Тренінг проводився з ініціативи Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Хмельницькій обласній державній адміністрації та при всебічній підтримці ГО «Подільська правова ліга», управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ХОДА, управління молоді та спорту ХОДА.

Активними учасниками тренінгу стали науково-педагогічні працівники нашого університету – ті, кому не байдуже, як забезпечуватиметься взаємодія організацій громадянського суспільства та державних органів, органів місцевого самоврядування у майбутньому. На тренінгу усі його учасники мали можливість отримати нові знання про розвиток громадянського суспільства на теренах Хмельниччини, особливості та проблеми реєстрації інститутів громадянського суспільства, а також їх функціонування.

Представниця ГО «Подільська правова ліга» – модератор тренінгу Анастасія Площинська навчала усіх присутніх швидкій і дієвій організації роботи у команді з метою розв’язання будь-якої проблеми, що виникає перед громадою. Результатом цього стали, представлені учасниками тренінгу 4 моделі проектів з розв’язання нагальних та першочергових завдань, що серед інших, наразі, існують у суспільстві.

На завершення заходу учасники тренінгу отримали не лише сертифікати, а й нові знайомства та приємні емоції.

/ / / / / / / / /