Набір на II курс університету

УВАГА!

Університет економіки і підприємництва оголошує набір на II курс університету (друга вища освіта) на основі Диплому бакалавра

 

ВСТУП

 

НА ОСНОВІ вступних випробувань

 

- Спеціальності:

- Економіка

- Облік і оподаткування

- Фінанси, банківська справа, страхування та біржова діяльність

- Менеджмент

 

Прийом документів 1.06.2023. – 15.06.2023.

Вступні випробування 16.06.2023. – 21.06.2023.

Станьте впевненішим в житті з другою вищою освітою!

Кіберполіція викрила організатора транснаціонального шахрайського call-центру

Кіберполіція викрила організатора транснаціонального шахрайського call-центру, працівники якого привласнили понад 5 млн грн.


Зловмисники у телефонних розмовах випитували дані банківських карт потерпілих, видаючи себе за працівників банків або правоохоронців. Жертвами правопорушників були громадяни Ізраїлю. Шахрайську схему викрили в ході міжнародної поліцейської операції.

Протиправну діяльність організатора call-центру, 40-річного громадянина України, викрили співробітники Департаменту кіберполіції спільно зі слідчим управлінням поліції Запорізької області, працівниками Офісу Генерального прокурора та правоохоронцями держави Ізраїль.

Зловмисники телефонували потенційним жертвам, представляючись представниками банків або поліцейськими. Людей запевняли, нібито сторонні особи отримали доступ до їхніх банківських рахунків та от-от планують привласнити гроші. Для  «збереження» заощаджень людям пропонували зняти готівку самостійно та передати її так званому «кур’єру» від банку, після чого обіцяли зарахувати гроші на «безпечний рахунок».

У такий спосіб фігуранти привласнили понад 5 мільйонів гривень. Потерпілих наразі встановлюють правоохоронці.

Поліцейські провели обшуки в оселі організатора схеми та припинили діяльність шахрайського call-центру. За результатами вилучено банківські картки, мобільні телефони та комп'ютерну техніку.

Одночасно обшуки проходили на території держави Ізраїль, там правоохоронці затримали двох чоловіків, які виконували функцію «кур’єрів».

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.


Департамент кіберполіції Національної поліції України.

Тренування з футболу

Наші студенти активно займаються не лише навчанням, але й спортивною діяльністю.

Під керівництвом викладача фізичної культури, Ясінського Павла В'ячеславовича, відбулось тренування з футболу, на якому наші студенти не тільки відпочили від навчання, але й покращили свою фізичну форму.

Ми пишаємося нашими студентами, та впевнені, що вони здатні на великі звершення, не лише у навчанні, але й у спорті.

Сучасні європейські тренди

Сучасний студент завжди прагне самовдосконалення. Цього разу наша студентка взяла участь в Міжнародному круглому  столі "Сучасні європейські тренди ведення обліку, подання звітності та оподаткування діяльності підприємств", де поглибила свої знання за ключовими аспектами облікової роботи. Так тримати і не зупинятися на досягнутому! PS. Запрошуємо абітурієнтів на спеціальності кафедри обліку, аудиту та фінансів. Зробимо з Вас фахівця у сфері фінансово-облікової роботи!!!

/ / / / / / / / /