Списки рекомендованих до зарахування

Списки рекомендованих до зарахування в Хмельницький фаховий економіко-технологічний коледж на спеціальність 073 "Менеджмент" на основі базової загальної середньої освіти.


Списки рекомендованих до зарахування в Хмельницький фаховий економіко-технологічний коледж на спеціальність 051 "Економіка" на основі базової загальної середньої освіти.


Списки рекомендованих до зарахування в Хмельницький фаховий економіко-технологічний коледж на спеціальність 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" на основі базової загальної середньої освіти.


Списки рекомендованих до зарахування в Хмельницький фаховий економіко-технологічний коледж на спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення" на основі базової загальної середньої освіти.


Списки рекомендованих до зарахування в Хмельницький фаховий економіко-технологічний коледж на спеціальність 071 "Облік і оподаткування" на основі базової загальної середньої освіти.

 
Списки рекомендованих до зарахування в Хмельницький фаховий економіко-технологічний коледж на спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" на основі базової загальної середньої освіти.

/ / / / / / / / /