ЗАЯВА

Мотиваційний лист

Мотиваційний лист – викладена вступником у структурованій формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітньо-професійну програму та відповідні очікування, досягнення у здобутті освіти та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони, здобутки та досягнення, які, у разі необхідності, подаються вступником як додатки до мотиваційного листа, що підтверджуватимуть наведену в листі інформацію.

Структура мотиваційного листа, як правило, включає три наступні розділи:

  1. Про себе та свою зацікавленість:

-   Чи доводилося вам долати складні ситуації та перешкоди (фінансові, соціальні, фізичні) для досягнення поставлених цілей?

-   Як ви проявляєте сильні сторони своєї особистості в житті?

-   Які маєте слабкі сторони і хочете їх покращити в ході здобуття освіти?

  1. Про свої здобутки та досягнення:

-   Якими навичками і персональними якостями ви володієте?

-   Які ваші досягнення та досвід?

  1. Про те, чому обрав саме цю освітню програму та саме цей заклад освіти та відповідні очікування від здобуття освіти:

-   Як і чому вам стала цікавою дана освітня програма, чим цікавий обраний предмет або курс (факультет закладу освіти)?

-   Як ви можете продемонструвати цей інтерес?

-   Чому ви обрали саме цей заклад освіти?

-   Які кар’єрні перспективи ви розглядаєте?

У мотиваційному листі не може бути академічного плагіату, фальсифікації та списування. Мотиваційний лист може бути оприлюднений на офіційному вебсайті УЕП (www.uniep.km.ua) (вебсторінці ХФЕТК УЕП).

Критеріями оцінювання мотиваційний листа (рейтингування) є дотримання вимог щодо:

  1. Оформлення мотиваційного листа.
  2. Стиль подання.
  3. Наявність підтверджуючих документів про досягнення, здобутки (додатки до мотиваційного листа).
  4. Розуміння освітньої програми, спеціальності, закладу освіти, професорсько-викладацького складу, переваг, можливостей.

ÓУЕП, Хмельницький, 2022 рік, Віталій НЯНЬКО


Мотиваційний лист

Шановний ректоре Університету економіки і підприємництва,

Олег ЖЕЛАВСЬКИЙ!

Я, Мазур Алла Іванівна, є ученицею дев’ятого класу Хмельницького багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура з поглибленим вивченням математики. В рамках математичного спрямування я цікавлюсь дисциплінами фінансового профілю, але, особливу увагу приділяю фінансовій грамотності. Мої батьки зробили мені платіжну картку юніора MasterСard від ПриватБанку. Це дозволило мені постійно навчатись заощаджувати й накопичувати кишенькові гроші, користуватися банківськими послугами та мобільним банкінгом Приват24. Також Картка Юніора дала мені можливість безкоштовно проходити навчання в школі фінансової грамотності ПриватБанку, брати участь в інтерактивних акціях і всеукраїнській фінансовій олімпіаді. Я пройшла навчання та отримала сертифікат випускника бізнес-школи «ЮніорБанк». Мені довелось побувати на екскурсіях у Хмельницьких відділеннях ПриватБанку та Ощадбанку.

Крім того, моя мама до реконструкції банківської системи працювала у Хмельницькому відділенні Національного банку України, аж до його закриття. Саме тому найбільш цікавим для мене є діяльність банків. Наразі, я мрію стати працівником Національного банку України і вважаю, що Ваш коледж, а згодом і університет, забезпечать мені хороші знання та допоможуть втілити мою мрію в реальність. На мою думку, успішний банківський працівник повинен бути впевненим, креативним, розумним та справжнім фахівцем своєї справи.

Після ретельного перегляду освітньої програми я усвідомила, що вона була розроблена як для мене. Усі дисципліни здаються цікавими та актуальними. Особливо мені сподобались курси з маркетингу та банківської справи, тому що це та сфера, на якій я хотіла би спеціалізуватися.

Окрім того, мені сподобалось, що Ваш університет, у структурі якого є коледж, проводить семінари, зустрічі та форуми з представниками банківської сфери, де найкращі студенти отримують можливість проходити стажування і вивчати банківську справу на практиці.

Я також прагну брати активну участь у громадському житті закладу, бо це допоможе мені навчитися командної роботи та нести відповідальність не тільки за себе, але і за весь колектив, який на мою думку, буде важливим в подальшій роботі.

Завершивши навчання за даною спеціальністю, я зможу прокласти шлях до своєї мрії, оскільки освітня програма фахового молодшого бакалавра «Фінанси та банківська справа та страхування» допоможе мені набути навички та здобути знання, необхідні, щоб отримати диплом магістра в майбутньому у Вашому університеті та стати успішним фінансистом чи менеджером і працювати у банківській сфері.

Наразі я маю знання та навички роботи в системі «Приват24», добре володію англійською мовою (рівень володіння мовою «В1»).

У вільний час я відвідую додаткові курси з англійської та німецької мови.

Я дуже організована та дисциплінована. У ліцеї я староста групи. Допомагаю в організації та проведенні культурних заходів ліцею.

З університетом знайома безпосередньо, тому що тут навчається моя подруга. Я також загорілась бажанням навчатися у стінах Вашого університету, а саме у Хмельницькому фаховому економіко-технологічному коледжі Університету економіки і підприємництва за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».

Вважаю, що володіння такими важливими якостями, як відповідальність, цілеспрямованість, працьовитість і завзятість, допоможе мені успішно навчатися за обраною мною спеціальністю.

Дякую, за Ваш час та увагу. Я сподіваюсь стати частиною Вашого студентського колективу.

З повагою, Аліна МАЗУР ____________________

/ / / / / / / / /