УВАГА! ПРОДОВЖУЕМО НАБІР АБІТУРІЄНТІВ НА НАВЧАННЯ

Університет економіки і підприємництва та Економічний коледж продовжують набір на навчання на основі повної загальної середньої освіти (з двома або з трьома сертифікатами ЗНО), а також на основі ОКР «Кваліфікований робітник», «Молодший спеціаліст», «Бакалавр», «Спеціаліст».

Документи приймаються до 12 вересня 2018 року.

День відкритих дверей 12 травня 2018 року

Університет економіки і підприємництва та його Економічний коледж запрошують  учнів 9 - 11 класів, випускників ліцеїв, ПТУ, коледжів та їх батьків на День відкритих дверей 12 травня об 11 год.

Університет здійснює підготовку фахівців на базі 9 або 11 класів, а також на базі дипломів кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста. В університеті діє центр по підготовці до ЗНО

УВАГА!!!

Для тих, хто пройде реєстрацію на Дні відкритих дверей, передбачена знижка в оплаті до 15% за перший рік навчання.

Консультаційний центр при приймальній комісії

Університет економіки і підприємництва створює консультаційний центр при приймальній комісії для надання допомоги вступникам при поданні заяв в електронній формі. Вступники можуть звернутися до консультаційного центру з метою внесення своєї заяви в електронній формі. Адреса університету: м.Хмельницький, вул. Львівське шосе, 51/2. Тел: (0382) 72-82-50, 096-581-54-54. Чекаємо на Вас!!!

 

/ / / / / / / / /